Müügitingimused

TINGIMUSED

  1. OSTUTINGIMUSED

1.1  LEKSA OÜ kaudu ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid. Kaubavalik ja hinnad muutuvad ette teatamata.  

1.2 Ostmiseks kättesaadava kauba kogus on toodud ajalise nihkega ja võib tegelikust laoseisust erineda.

1.3 Müügileping loetakse sõlmituks sellest hetkest, kui kokkulepitud ettemaksusumma on laekunud LEKSA OÜ arvele. 

1.4 Tellitud kaup broneeritakse automaatselt.

1.5 Ostja ja LEKSA OÜ  vahel tekkinud tellimuste ja ostudega seotud vaidlused lahendatakse läbirääkimistega. Kui kokkuleppele ei jõuta, saavad pooled oma õiguste kaitseks pöörduda Tarbijakaitseametisse või Harju Maakohtusse. Erimeelsuste lahendamisel lähtuvad pooled Eesti Vabariigis kehtivatest seadustest.  

1.6 E-poes pakutavaid tooteid müüakse nii füüsilistele isikutele kui juriidilistele isikutele.

1.7 LEKSA OÜ Klient valib välja soovitud tooted ning kohustub sisestama tellimuse täitmiseks nõutud andmed (perekonnanimi, eesnimi, kontakttelefon, kontakt elektronposti aadress, kättetoimetamise aadress, postiindeks) ning tasub toodete eest internetipanga pangalingi vahendusel ja ettemaksu arve alusel. 

1.8 Toodete pildid on illustreerivad.

1.9 Tellimus loetakse kinnitatuks Kliendi poolt siis, kui Klient on tellimuse vormistanud ning saanud automaatvastuse kinnituskirjaga LEKSA OÜ poolt oma e-mailile.

1.10 Peale tellimuse kinnitamist Klient kohustub teostama makset kas kogu summas ülekandega või sularahas kättesaamisel. Juhul kui Klient valib makse sularahas kättesaamisel, on ta kohustatud tulla kaubale järgi 2 (kahe) tööpäeva jooksul peale  sõnumi kättesaamist, et kaup on kohale jõudnud. Klient on kohustatud teada andma telefoni teel või e-maili teel sellest kui peaks ta millegi pärast hilinema kaubale järgi. Vastasel juhul meil on LEKSA OÜ-l  õigus tühistada tellimus.

1.11 LEKSA OÜ alustab tellimuse täitmist alles siis, kui Leping Kliendi ja LEKSA OÜ vahel on sõlmitud.

1.12  Juhul, kui kaup ei ole veel saadetud Kliendile, Kliendil on õigus muuta kohaletoimetamise tingimusi. Kui kohaletoimetamise tingimuste muutmine vajab lisakulutusi, siis Klient kannab need ise. Juhul, kui kaup on Kliendile juba saadetud, kohaletoimetamise tingimusi enam ei saa muuta.

  1. TAGANEMISÕIGUS

2.1 Klient võib 14 päeva jooksul (alates kauba kättesaamisest) LEKSA OÜ-ga sõlmitud lepingust taganeda põhjust seletamata lähtudes võlaõigusseaduse sätest (VÕS § 56).

2.2 Müügilepingust loobumisest teavitab Klient  LEKSA OÜ ühel alljärgnevatest viisidest: täites lepingust loobumise näidisvormi või esitades selge avalduse, milles on kirjas tema soov loobuda lepingust. Teade lepingust loobumise kohta edastatakse e-kirjaga aadressil info@leksa.eu

2.3 Tagastatav toode peab olema puuduseta, täiskomplektne, originaalpakendis ja kasutamata. Kui toote pakend on vigastatud või kaubal tuvastatakse visuaalseid vigu, siis raha ei tagastata.

2.4 Taganemisõigus ei laiene toodetele, mis on tehtud arvestades konkreetseid isiklike vajadusi (aluspesu).

2.5 Toode kuulub vahetamisele või tagastamisele ainul sel juhul, kui see vastab käesolevates reeglites sätestatud nõuetele. Tasutud hind tagastatakse hiljemalt 14 päeva jooksul tagastuslehe allkirjastamisest alates. Tagastamisele ei kuulu tasu kauba kättetoimetamise eest.

2.6 Klient kohustub kandma toote või toodete tagastamisega seotud kulud.

Top
Shopping cart0
There are no products in the cart!
Continue shopping
X